Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/drrenkco/domains/drrenk.com/public_html/wp-content/themes/Divi Theme/Divi/includes/builder/functions.php on line 2421
Kahverengi (Haftanın Rengi) | Dr.Renk
Bir Sayfa Seçin

Kışın kalbinde buluruz kendimizi şubat ayında. Evimizde koltuğumuza uzanıp rahatlamak için içimizden gelen bir dürtü hissederiz. Kanepede bu soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak sıcak bir kahve ile o lezzeti tatmaktan daha iyi ne olabilir?

Kahvenin bu sıcak ve rahatlatıcı tonu kış aylarında dikkat çekmek için mükemmel bir anlam ifade ediyor. Sonuç olarak kahverengi sağlamlık, dayanıklılık,  köklerini koyma ve beslenme ihtiyacı ile ilişkilidir. Sadelik, rahatlık ve güveni temsil eder. Doğada gözlerimizi ne tarafa çevirsek görebileceğimiz bir renk olduğundan tamamen doğal havayı yansıtır.

Kahverengi, her renk tonu için mükemmel bir seçim yapabileceğiniz nötr renkler kategorisine girer. Zenginleştirilmiş kahverengi tonlar ortamı daha samimi gösterir. Aynı zamanda halı, kanepe ve duvarlarda dengeli kullanılarak ortama sıcak getirmek için mükemmel bir yol olur ve uyum sağlar. Mavinin farklı tonları, kremsi renkler ya da fildişi gibi daha sıcak nötr renkler ile koyu kızmızı, turuncu ya da pembe gibi sıcak ve canlı tonları ile iyi bir şekilde eşleştirilebilir.